Novinky

ZOMRELI VŠETCI OBYVATELIA MEDZILABORIEC 🆘

Počet obetí koronavírusu presiahlo 6800 ľudí. 6800 konkrétnych ľudí. Dá sa povedať, že nám vymrelo jedno menšie mesto. Napr. Medzilaborce, Žarnovica alebo Ivánka pri Dunaji. Sme najhorší na svete a môže za to opozícia aj koalícia.
👇OPOZÍCIA:
Smer a prezlečený Smer – Hlas boli pri moci 12 rokov. 12 rokov mali na starosti zdravotníctvo, ktoré je na kolenách. Je až pozoruhodné, čo dokážu lekári a sestričky urobiť s tým čo majú k dispozícii. Nemocnice sú panoptikum minulého režimu. Väčšina ľudí sa nesťažuje na personál, ale na vybavenie nemocníc, staré postele, zatekajúce steny – jednoducho prostredie nijako nepridáva na duševnej pohode pacientov. Do toho kauzy predražených CT, tety Anky, tender na záchranky... Milióny a milóny rozkradnutých EUR nám teraz výrazne chýbajú. K tomu protesty cez pandémiu bez rúšok.
👇KOALÍCIA:
Kindermanažment a neodbornosť. Neustále hádky, neprehľadnosť opatrení, výnimky pre papalášov, neskoré schvaľovanie liekov, problematické očkovanie, netrasovanie, celoplošné antigénové testovanie, boj proti vedcom, nevestičky dobre bude.
ČO ROBIŤ❓
1️⃣ Jednoznačne počúvať vedcov a riadiť sa ich odporúčaniami.
2️⃣ Prísne dodržiavať všetky opatrenia.
3️⃣ Nosiť rúška FFP2.
4️⃣ Trasovať pozitívne kontakty s využitím armádnych síl.
5️⃣ Každému občanovi nad 60 rokov, ktorý ešte nebol očkovaný darovať na mesačnej báze balík vitamínov a sadu FFP2 rúšok.
6️⃣ Prísne kontrolovať karanténu a každému, kto je v karanténe vyplácať čistú priemernú mzdu SR bez ohľadu na výšku príjmu a dlhy v sociálnej poisťovni.
7️⃣ Všetkým, ktorí boli v zahraničí (mimo zamestnaneckých povinností) nariadiť povinnú 14 dňovú karanténu.
8️⃣ Odvolať ministra zdravotníctva a do vedenia rezortu nominovať krízového manažéra
👉Premiér Matovič je zodpovedný za „vymretie“ menšieho mesta na Slovensku. Mal by sa kriticky pozrieť do zrkadla a podať demisiu skôr, ako nám vymrie jedno „väčšie mesto“. 👈