Novinky

Ďakujeme našim voličom

Je krátko po voľbách, poznáme víťazov a porazených. Tušíme, kto vytvorí vládu, vieme kto ju bude reprezentovať.
V tejto chvíli nám slušnosť a pokora velí poďakovať všetkým, ktorí nám dali svoj hlas a tým potvrdili, že náš program rieši ich problémy a trápenia. Tento rok nám to nestačilo, čo neznamená, že skladáme zbrane a politicky končíme.
Nasledujúce obdobie bude skúškou toho, či bude človek práce, zamestnanec, živnostník, farmár, sociálny pracovník, vodič autobusu, zamestnanec kultúry...stáť niekde na okraji záujmu mocných a silných, alebo tomu bude naopak. Budeme ostražití, budeme porovnávať sľuby a nasledujúce činy, zotrváme medzi vami, nekončíme. Naše myšlienky a priority sú trvalé, preto sme presvedčení, že musíme pokračovať v budovaní našej mladučkej strany, pretože ľavica je v týchto dňoch na politickom dne a to vzhľadom na vyváženosť politickej scény žiadnej krajine nepomáha.
Musíme postupne posilňovať našu stranu v každom regióne, v každom kúte našej krajiny. Pozývame vás, príďte, radi vás prijmeme a sľubujeme poctivú pracovnú atmosféru, kde je každá ruka a hlava obohatením nás všetkých.