Novinky

🤦‍♂️ BOHATÝCH ZACHRÁNIA, CHUDOBU NECHAJÚ POMRIEŤ❓

Vďaka najneschopnejšej vláde v dejinách Slovenska sme sa počas pandémie prepracovali k tisíckam zbytočných obetí. V situácii, keď MZ SR zavádza vojnovú medicínu, keď budú o "nároku" na nedostatkovú intenzívnu starostlivosť rozhodovať pridelené body, psychopatický premiér označí demisiu ministra zdravotníctva za najabsurdnejšiu v histórii.
VYHLÁSIŤ MOBILIZÁCIU V SÚKROMNÝCH NEMOCNICIACH ‼️
Pod vedením neschopného ministra sme zaviedli vojnovú medicínu. Pacienti budú obodovaní napr. za 3 pobyty v nemocnici za posledný rok, za určité diagnózy apod. Ak bude počet bodov do osem, môže pacient dostať intenzívnu starostlivosť, ak bude mať nad 8 bodov dostane "štandardnú" starostlivosť, ak 10 bodov bude mať nárok len na paliatívnu starostlivosť tj nechajú ho zomrieť bez liečby.
👉 Čo na to naši milionári vo vláde a v parlamente? Budú bodovaní aj bohatí ľudia alebo si budú môcť priplatiť, aby unikli smrti na úkor bežných ľudí, tzv chudoby? Budú bodovať aj v nemocničnom trakte, kde sa liečil mafiánsky milionár, toho času žiaľ predseda NR SR?
Nový minister zdravotníctva by mal konečne okamžite presadiť potrebné opatrenia a počas núdzového stavu zakázať uprednostňovanie bohatých pacientov za príplatky.
Čo si o tom myslíte vy❓
(Foto:dennikN)